Telefonnummer
+49 (0)7181 60696-0
E-Mail Adresse
info@fiss-machines.com
MASZYNY UŻYWANE SZYBKO I SKUTECZNIE SPRZEDAĆ UŻYWANE MASZYNY
Masz do sprzedania używaną maszynę, urządzenie lub akcesoria dla przemysłu odlewniczego? Jesteśmy ekspertami w zakresie zakupu używanych maszyn i urządzeń odlewniczych. Czy to z powodu nowego nabycia, zamknięcia witryny lub płynności wąskie gardła - sprzedaż używanych maszyn jest jednym z najczęstszych sposobów, aby uzyskać nowy kapitał z istniejących maszyn przemysłowych. Dbamy o szybką realizację oraz uczciwy marketing i cieszymy się na udaną współpracę!
Trzy kroki do udanego zakupu i sprzedaży używanej maszyny


1
Oferta i wycena używanej maszyny
Wypełnij formularz zawierający wszystkie najważniejsze dane dotyczące maszyny, urządzenia lub akcesoriów na sprzedaż i wyślij go do nas. Nasi eksperci od maszyn używanych znają branżę na wylot, mają wybitne doświadczenie i są w codziennym kontakcie z partnerami z naszej globalnej sieci. Gdy wszystkie fakty i szczegóły zostaną wyjaśnione, możemy podać realistyczną wycenę rynkową. Ta wstępna ocena jest bezpłatna dla naszych klientów.
2
Zakup i sprzedaż używanej maszyny
Jeśli zlecisz nam zakup używanej maszyny, urządzenia lub osprzętu dla przemysłu odlewniczego, zamieścimy Twoją ofertę na naszych platformach sprzedażowych i w naszej międzynarodowej sieci partnerskiej. W tym celu zestawiamy najważniejsze informacje techniczne i obszerny materiał zdjęciowy. Nasza rada: Rób zdjęcia i filmy roślin i maszyn jeszcze w warunkach produkcyjnych. Umożliwia to zainteresowanym stronom uzyskanie optymalnego obrazu sytuacji i podjęcie decyzji.
3
Dostawa z bezproblemowym serwisem
Nasza całościowa usługa zwalnia Państwa z wszystkich koniecznych, ale czasochłonnych pojedynczych kroków. Z Fiss otrzymujesz wszystkie usługi z jednego źródła. Tworzymy sensowną ekspozycję, organizujemy pokazy i prowadzimy negocjacje. W przypadku zamówienia, Fiss jest Twoim partnerem umownym, co oznacza bezpieczne przetwarzanie płatności dla Ciebie. Demontaż, załadunek, transport i odprawa celna są również częścią naszego kompetentnego, kompleksowego serwisu z ponad 30-letnim doświadczeniem.
TWÓJ PRODUKT Wyślij nam wypełniony formularz. (Proszę wypełnić wszystkie pola, jeśli to możliwe).


Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Menu
Konsultacje
Szukaj
Oferta
Sprachauswahl-Icon
Polski