Oferta
Polski

Postaw na nasze ponad 30-letnie doświadczenie!

Firma FISS jest wiodącym na rynku dostawcą, pośrednikiem i dystrybutorem maszyn i urządzeń do przemysłu odlewniczego i obróbki plastycznej. Siedziba firmy znajduje się niezmiennie od ponad 30 lat w Winterbach, w Badenii- Wirtembergii, w bezpośrednim sąsiedztwie aglomeracji przemysłowej, jaką jest miasto Stuttgart. Ta korzystna lokalizacja sprzyja trwałemu rozbudowywaniu globalnej sieci firm partnerskich i kooperantów oraz umacnianiu i pogłębianiu naszej specjalistycznej wiedzy branżowej. Współpraca ze znakomitymi przedsiębiorstwami partnerskimi w połączeniu z fachowym know-how, jakim dysponujemy, umożliwia nam opracowanie elastycznej, kompleksowej i zaawansowanej technicznie oferty oraz dopasowanie jej do różnorodnych potrzeb naszych klientów. Nie jesteśmy związani tylko z jednym producentem, dlatego zawsze można liczyć z naszej strony na neutralną i niezależną opinię ekspercką.

Wszechstronna oferta kompleksowych usług

Naszym celem jest nie tylko szybki sukces sprzedażowy, ale również zbudowanie udanej i wieloletniej współpracy z klientami, opartej na wzajemnym zaufaniu.

Z tego powodu oferujemy wszelkie niezbędne i kompleksowe usługi serwisowe w ramach techniki odlewniczej, a zarazem dbamy o możliwie płynną integrację technologii z bieżącym procesem produkcyjnym. W zależności od życzeń klienta, serwis nasz może obejmować usługi projektowe i inżynieryjne, demontaż i montaż kompletnych linii produkcyjnych, usługi logistyczne lub rozruch urządzeń wraz z przeszkoleniem pracowników klienta. Każdy z tych zakresów usług realizowany jest przez naszych wysoce wykwalifikowanych pracowników. Ponadto, w zależności od potrzeb, przy poszczególnych projektach korzystamy z pomocy kompetentnych, bardzo rzetelnych firm partnerskich, związanych z nami wieloletnią współpracą.

Twój profesjonalny dostawca używanych maszyn i urządzeń odlewnicze

Nasz szeroki wachlarz usług i produktów skierowany jest nie tylko do podmiotów zainteresowanych zakupem, ale również do sprzedawców używanych maszyn i instalacji odlewniczych. W obu przypadkach odpowiednio wczesne nawiązanie kontaktu decyduje o sukcesie zakupu lub sprzedaży. Dzięki temu nasi profesjonalni doradcy handlowi mogą zaplanować zawczasu odpowiednią, indywidualną strategię sprzedażową.

Podmiotom zainteresowanym zakupem proponujemy analizę istniejących procesów produkcyjnych w celu stworzenia indywidualnej oferty, perfekcyjnie dopasowanej do potrzeb klienta.

Sprzedawcom udostępniamy na naszych platformach sprzedażowych zestawienie najważniejszych informacji technicznych wraz z obszernymi materiałami zdjęciowymi i informacyjnymi. Zalecamy prezentowanie urządzeń i maszyn w wymaganych warunkach produkcyjnych, aby móc uzyskać możliwie dokładny obraz bieżącego stanu i dotychczasowych warunków eksploatacji.

Postaw na nas – przekonasz się, że to się opłaca!

Nasz sukces jest wynikiem ścisłej współpracy z naszymi klientami. Im więcej informacji od nich uzyskamy, tym lepiej możemy dopracować rozwiązanie ukierunkowane na sukces docelowego przedsięwzięcia klienta. Dotyczy to również rozszerzenia, wymiany lub specjalistycznej automatyzacji linii odlewniczej. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej wiedzy specjalistycznej i branżowej w zakresie wyszukiwania nowych, przydatnych urządzeń peryferyjnych, np. wag do kontroli kompletności detalu czy innych rozwiązań z zakresu techniki sterowania.