Telefonnummer
+49 (0)7181 60696-0
E-Mail Adresse
info@fiss-machines.com

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej rzetelnie planujemy i organizujemy demontaż i relokację aż do uruchomienia

Niezależnie od tego, czy chodzi o relokację poszczególnych komórek odlewniczych we własnym zakresie, czy o relokację kompletnych linii produkcyjnych lub całych zakładów produkcyjnych.

Czy planujesz częściową lub całkowitą relokację swojej firmy? Ten projekt wymaga dużego wysiłku logistycznego i dużej wiedzy technicznej od doświadczonego dostawcy usług. Przejmujemy całe planowanie, demontaż, logistykę, rekonstrukcję aż do uruchomienia dla Państwa. Udowodniliśmy już kilkakrotnie, że jesteśmy więcej niż w stanie sprostać temu wyzwaniu. Zawsze podchodzimy do tego zadania systematycznie i jednogłośnie i oferujemy Państwu, jako dostawcy usług systemowych, kompletną obróbkę z jednej ręki, aby Państwa maszyny były szybko ponownie gotowe do pracy. Pracujemy w tej dziedzinie dla naszych klientów od ponad 30 lat i posiadamy cenne doświadczenie.

W zależności od warunków eksploatacji, rozpoczynamy od kontroli i indywidualnego planowania wszystkich niezbędnych kroków od demontażu do uruchomienia. Następnie sporządzamy precyzyjny harmonogram i wybieramy niezbędnych usługodawców z naszej sieci specjalistów. Dzięki naszemu wieloletniemu i sprawdzonemu partnerstwu mogą Państwo liczyć na doświadczony i doskonale zgrany zespół u boku. Ponadto jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do wszelkich wyzwań związanych z przenoszeniem maszyn. Naszym głównym celem jest zawsze jak najszybsze przywrócenie maszyny do pracy i uniknięcie niepotrzebnych przestojów.

Państwa korzyści z naszych usług w zakresie demontażu i relokacji:

  • Wszystko z jednego źródła: masz osobistą osobę kontaktową, która niezawodnie kontroluje wszystkie kroki i partnerów.
  • Niskie czasy przestoju: Dzięki naszemu precyzyjnemu planowaniu możliwe są również relokacje podczas bieżącej eksploatacji.
  • Przestrzeń nie stanowi problemu: nawet w ciasnych pomieszczeniach możemy pracować doskonale dzięki specjalnym dźwigom.
  • Czysta praca: Sprzęt elektryczny chroni pracowników przed szkodliwą emisją.
  • Specjalne narzędzia do każdego zadania: niezależnie od tego, jaki problem ma być rozwiązany. Poprzez naszą sieć zawsze mamy pod ręką niezbędne narzędzia lub sprzęt.
  • Żadna droga nie jest dla nas zbyt długa: Jesteśmy dla Ciebie aktywni na arenie międzynarodowej. W razie potrzeby, Państwa maszyny są transportowane drogą lądową lub morską.
Menu
Konsultacje
Szukaj
Oferta
Sprachauswahl-Icon
Polski