Oferta
Polski
CNC-Machinecentres
Filtry

Oferujemy używane poziome centra obróbcze CNC i pionowe centra obróbcze CNC, pionowe centra obróbcze, frezarki CNC, maszyny transferowe CNC i tokarki CNC znanych producentów takich jak MAZAK, Mori Seiki, OKUMA, OKAMOTO, DMG (Deckel, Maho, Gildemeister), Chiron, Stama, Heller, INDEX, Traub, EMCO, Steinel, Brother, EMAG, SW Schwäbische Werkzeugmaschinen, Gnutti, Bridgeport, GOZIO, Haas, Picchi, Ledwell, Bugatti, YCM, Riello, HYUNDAI, DAEWOO.

Czy nowe, czy używane: Oferowane przez nas centra obróbcze są stosowane do obróbki elementów wykonanych ze stali, od lewów ciśnieniowych , grawitacyjnych i niskociśnieniowych z aluminium, magnezui cynku.

W porównaniu z tradycyjnymi maszynami uniwersalnymi i maszynami CNC, centra obrób cze charakteryzują się znacznie wyższą wydajnością.

Jakie są zalety centrów obróbczych dla przemysłu obróbki metali i jakie centra obróbcze są dostępne?

Niezależnie od tego, czy jest to centrum obróbcze czy centrum obróbcze (BAZ), jest to obrabiarka, która doskonale nadaje się do kompleksowej obróbki elementów metalowych. Funkcje tokarki , frezarki i wiertarki są zawarte w jednej maszynie. Możliwa jest również automatyczna wymiana narzędzi. Centra obróbcze dzielimy w zależności od kierunku budowy wrzeciona głównegona poziome BAZ i pionowe BAZ.

Istnieją również inne oznaczenia centrów obróbczych, w zależności od ich podstawy:

  • Elastyczna cela produkcyjna to centrum obróbcze z dodatkową automatyczną wymianą przedmiotu obrabianego.
  • Centrum to karskie to centrum obróbcze o podstawie konstrukcyjnej tokarki.
  • Jeśli centrum obróbcze jest wyposażone w zmieniacz przedmiotów, to jest nazywane centrum tokarskim.
  • Bez pewnych dodatków, centra obróbcze są często projektowane na bazie frezarki.

Używane centra obróbcze są bardzo wydajnymi urządzeniami wielozadaniowymi:

Podczas gdy w przeszłości istniały centra obróbcze z tylko jednym wrzecionem głównym, dziś w przemyśle metalowym można znaleźć centra obróbcze z nawet pięcioma wrzecionami. Te ostatnie są stosowane do obróbki skomplikowanych geometrii, które są szczególnie trudne do obróbki.

Zalety obróbki wielowrzecionowej to:

  • Większa wydajność przy tej samej powierzchni użytkowej
  • Niższe koszty personelu, ponieważ zainstalowana i obsługiwana jest tylko jedna maszyna
  • Niższe koszty cyklu życia maszyny
  • Szczególnie wysoka produktywność

Materiały te są obrabiane w używanych centrach obróbczych:

W używanych centrach obrób czych dla przemysłu odlewniczego obrabiane są najróżniejsze materiały metaliczne. Należą do nich: Stal, od lewy ciśnieniowe , odlewy grawitacyjne, jak również odlewy niskociśnieniowe z aluminium, magnezu i cynku.

Używane maszyny do obróbki CNC z prawdziwą wiedzą ekspercką od fiss machines

Używane maszyny do obróbki są oferowane w stanie "jak jest". W zależności od tego i Państwa budżetu, chętnie opracujemy dla Państwa indywidualną propozycję remontu lub modernizacji.

Brak odpowiedniej maszyny do obróbki? Zawsze pytajcie, dzięki naszym kontaktom możemy Wam szybko pomóc lub zaoferować nowe maszyny.