Telefonnummer
+49 (0)7181 60696-0
E-Mail Adresse
info@fiss-machines.com

Poszukiwane rozwiązanie do usuwania wiórów, odpiaszczania, odrdzewiania, bruzdkowania i obróbki powierzchniowej części odlewanych i kutych ze stali, aluminium, magnezu, cynku i mosiądzu? U nas znajdą Państwo używane linie do piaskowania,  bębnowania, polerowania firm DISA, Schlick, Hunziker, OMSG, Wheelabrator, Carlo Banfi, Turbotecnica, V&S, MHG, Auer, Lortz, OTI,  Rump, Agtos, GF Georg Fischer, BMD, Gutmann, Gietart, Tilghman, Vogel und Schemann, Berger, Rösler, Walther Trowal…

Ze względu na funkcjonalność i wymagania rozróżnia się:

- Oczyszczarki ciągłe
- Przenośniki wałkowe lub rolkowe
- Oczyszczarki hakowe
- Stoły obrotowe
- Oczyszczarki strumieniowe z taśmą nieckową
- Oczyszczarki wirnikowe
- Linie do piaskowania

Używane linie do paskowania są oferowane w takim stanie, w jakim poprzedni właściciel oddał je do sprzedaży. W zależności od stanu urządzenia i Państwa budżetu otrzymają Państwo od nas propozycję naprawy lub modernizacji.

Nie znaleźli Państwo żadnych pasujących maszyn do piaskowania? Proszę zawsze pytać u nas. Dzięki naszym kontaktom w branży odlewniczej pomożemy Państwu szybko je znaleźć lub zaproponujemy fabrycznie nowe linie do piaskowania ze środkami do piaskowania, częściami zapasowymi i akcesoriami do nich.

Rösler   2008
Rösler RHBE 9/13-L oczyszczarka wirnikowa SA2129, używana
Rösler RHBE 9/13-L oczyszczarka wirnikowa SA2129, używana

Rok budowy: 2008, roboczogodziny: 68547 h, wraz z systemem filtrów Rösler RF 350 NS

Menu
Konsultacje
Szukaj
Oferta
Sprachauswahl-Icon