Oferta
Polski
Automatyzacja - zimna komora
Filtry

Oferujemy używany sprzęt i urządzenia do automatyzacji odlewów ciśnieniowych w komorach chłodniczych: piece dozujące lub dozowniki metali, urządzenia do smarowania tłokowego, urządzenia do podgrzewania i chłodzenia form, zmotoryzowane maszyny do natryskiwania form lub roboty natryskowe, roboty odlewnicze lub urządzenia do usuwania odlewów, urządzenia sterujące i znakujące, zbiorniki do chłodzenia wodą lub dmuchawy powietrza oraz prasy okrawające. Wśród nich znajdą Państwo takich producentów jak: KUKA, ABB, FANUC, Kawasaki, Acheson, Wollin, Gerlieva, Böhmer, Spesima, Bühler, Tecnopresse, Reis, Diesse, Robopress, Gerlieva i inni.

Procesy w zimnokomorowych odlewach ciśnieniowych idealnie nadają się do w pełni automatycznej konfiguracji. Wokół zimnokomorowej maszyny odlewniczej znajduje się duża liczba urządzeń i wyposażenia, które umożliwiają jej rozbudowę do w pełni zautomatyzowanej komory odlewniczej. Piece dozujące, maszyny natryskowe do form, roboty usuwające i prasy okrawające mogą być instalowane w celu tworzenia automatycznie działających komórek odlewniczych. Automatyka w odlewach ciśnieniowych w komorach chłodniczych wykazuje się dużą wydajnością, jeśli chodzi o produkcję dużych ilości i krótkie czasy cyklu.

Zalety automatyzacji w zimnokomorowym odlewaniu ciśnieniowym

  • Ochrona pracowników w środowiskach krytycznych
  • Produkcja ciągła bez ręcznej interwencji
  • Wysoka niezawodność procesu
  • Szybka produkcja dużych ilości
  • Wysokiej jakości odlewy
  • Wzrost efektywności ekonomicznej
  • Pełna i częściowa automatyzacja jest możliwa
  • Niższy poziom błędu = mniej braków

Roboty w zautomatyzowanej odlewni KUKA i ABB

W dzisiejszych czasach roboty są ważnym elementem automatyki w odlewnictwie zimnokomorowym. Czy to odlewy filigranowe, czy też ciężkie elementy - roboty w odlewni wykonują wszystkie przypisane im kroki w zautomatyzowanych procesach precyzyjnie, bezpiecznie i szybko. Są one wyposażone w specjalne uszczelki i są optymalnie chronione przed szkodliwym środowiskiem, jak również przed oparami z rozpylonego powietrza, gorącem i korozją. Dzięki solidnej konstrukcji, chwytaki robotów odlewniczych są optymalnie wyposażone do pracy w krytycznych warunkach odlewniczych. Dzięki temu mogą bezpiecznie wykonywać swoją pracę przez całą dobę w zautomatyzowanych odlewniach - nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Stanowią one decydującą zaletę w zakresie dynamiki, elastyczności i ekonomiczności automatyzacji odlewów ciśnieniowych w zimnych komorach.

Jesteśmy Państwa ekspertami w dziedzinie automatyzacji odlewania ciśnieniowego w komorach chłodniczych

Bez względu na to, czy interesują Państwa indywidualne urządzenia peryferyjne do automatyzacji zimnokomorowego systemu odlewania ciśnieniowego, czy też szukają Państwo kompletnych urządzeń do automatyzacji, nie ma to znaczenia. Jesteśmy ekspertami posiadającymi obszerną wiedzę na temat branży i chętnie doradzimy Państwu przy zakupie i sprzedaży nowych lub używanych maszyn do automatyzacji w odlewni.

Aby zapewnić niezawodną i ekonomiczną pracę maszyn do odlewania ciśnieniowego w komorach chłodniczych, bardzo ważna jest jakość urządzeń peryferyjnych. Po częściowym lub całkowitym remoncie, nasze maszyny i urządzenia są gotowe do wsparcia automatyzacji Państwa instalacji odlewania ciśnieniowego w komorach chłodniczych.

Zaufaj naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu i unikalnej wiedzy fachowej z branży odlewniczej. Oprócz wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników oferujemy Państwu kompleksowy serwis, począwszy od demontażu i renowacji maszyny, aż po przejęcie transportu, uruchomienie i instruktaż w nowym miejscu.

Pozwól nam przekonać Cię do naszych indywidualnych ofert i zaufaj ekspertom Fiss Machines!