Oferta
Polski
 • Profesjonalny remont

  Fachowe remonty, naprawy, modernizacje i badania funkcjonalne maszyn odlewniczych, pieców, urządzeń i innych.

  Details
 • Profesjonalny remont

  Przy remontach urządzeń dla przemysłu odlewniczego oferujemy różne i rozłożone w czasie zakresy usług, takie jak testy funkcjonalne, naprawy, remonty częściowe i remonty generalne.

  Details
 • Profesjonalny remont

  Dzięki naszym remontom maszyn zapewniasz ciągłą produktywność swoich maszyn odlewniczych i unikasz kosztownych przestojów. Lepiej nie jechać na zużycie, ale działać w porę i z przewidywaniem.

  Details
 • Profesjonalny remont

  Zgodnie z zakresem Państwa zlecenia, rzetelnie wykonujemy wszystkie niezbędne kroki robocze. Na życzenie klienta możemy również opracować i wdrożyć rozwiązania dostosowane specjalnie do jego potrzeb.

  Details
 • Profesjonalny remont

  Przy każdym zleceniu remontu Państwa systemu odlewania ciśnieniowego mogą Państwo liczyć na bezproblemową, osobistą i przejrzystą współpracę z nami.

  Details
Regeneracja
Filtry

W przypadku remontów urządzeń dla przemysłu odlewniczego oferujemy Państwu różne i rozłożone w czasie zakresy usług, takie jak testy funkcjonalne, naprawy, remonty częściowe i remonty generalne. Zgodnie z zakresem Państwa zlecenia, wykonujemy wszystkie niezbędne kroki robocze. Na życzenie możemy również opracować i wdrożyć rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Twój sprzęt do odlewania ciśnieniowego ma już swoje lata i przydałoby mu się odświeżenie przez eksperta? Dzięki naszym remontom maszyn, możesz zapewnić stałą produktywność swoich maszyn odlewniczych i uniknąć kosztownych przestojów. Lepiej nie jechać na zużycie, ale działać w porę i z wyprzedzeniem.

Zakres naszych usług w zakresie remontów maszyn obejmuje szczegółowo badania funkcjonalne, remonty części mocujących, remonty częściowe i remonty ogólne:

Dlaczego warto zdecydować się na remont używanych urządzeń i maszyn dla przemysłu odlewniczego przez fiss machines?

 • Do 50 % niższe koszty w porównaniu z nowym nabytkiem
 • Wyższa dostępność instalacji
 • Dostosowanie do najnowszych technologii, modernizacja
 • Komponenty renomowanych producentów
 • Rozbudowa funkcjonalna, modyfikacje
 • Optymalizacja procesów dzięki urządzeniom automatyzującym

Sprawdzone kompetencje i pełny serwis w zakresie remontów kapitalnych urządzeń

Nasz doświadczony zespół towarzyszy Państwu we wszystkich projektach od przyjęcia zlecenia do ponownego uruchomienia. Przy każdym zleceniu remontu Państwa systemu odlewania ciśnieniowego mogą się Państwo cieszyć na bezproblemową, osobistą i przejrzystą współpracę z nami. Będziemy Państwa regularnie informować o postępach w realizacji projektu. Wspólnie z Państwem zoptymalizujemy dostępność i żywotność Państwa maszyn odlewniczych.