Oferta
Polski
Maszyny do odlewania ciśnieniowego
Filtry

My, w Fiss, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się w marketingu, pośrednictwie i dystrybucji używanych maszyn i urządzeń w dziedzinie technologii odlewniczych.

Liczne, wysokiej jakości partnerstwa w połączeniu z fachową kompetencją przedsiębiorstwa pozwalają nam elastycznie, całościowo i technicznie reagować na najróżniejsze wymagania klientów.

Naszym celem nie jest osiągnięcie szybkiego sukcesu sprzedażowego, ale zbudowanie długotrwałej podstawy zaufania z naszymi klientami. Tylko to może stanowić podstawę udanej i trwałej współpracy.

Z tego powodu oferujemy wszystkie niezbędne usługi związane z technologią odlewniczą z jednej ręki i zapewniamy możliwie bezproblemową integrację z bieżącą działalnością produkcyjną. W zależności od wymagań klienta mogą to być usługi projektowe i inżynieryjne, remonty i modernizacje, demontaż i montaż kompletnych linii produkcyjnych, usługi logistyczne lub uruchomienie instalacji wraz z późniejszym przeszkoleniem pracowników. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są do Państwa dyspozycji w zakresie tych usług. Ponadto, w zależności od Państwa potrzeb, współpracujemy z kompetentnymi i niezawodnymi firmami partnerskimi, z którymi łączą nas wieloletnie relacje.

Wykorzystujemy istniejące procesy produkcyjne i tworzymy indywidualną ofertę, która jest dokładnie dopasowana do Państwa wymagań.

Nasz sukces opiera się na ścisłej współpracy z naszymi klientami. Im więcej informacji nam przekażesz, tym lepiej będziemy mogli wykorzystać nasze narzędzia do osiągnięcia sukcesu Twojej firmy. Dotyczy to również rozbudowy, odnowy lub specyficznej automatyzacji Państwa zakładu odlewniczego. W związku z tym mogą Państwo wykorzystać naszą solidną wiedzę techniczną i branżową również przy zakupie nowych urządzeń peryferyjnych, takich jak urządzenia do testowania form, wagi do testów uszkodzeniowych, przenośniki taśmowe oraz modernizacja sterowania maszyn z monitorowaniem procesów.

Fiss - oferty dopasowane do potrzeb i kompleksowa obsługa

My, w Fiss, oferujemy Państwu używane maszyny do odlewania ciśnieniowego, które pracują zarówno w gorącej komorze, jak i w zimnej komorze. Skorzystaj z naszego 30-letniego doświadczenia w dziedzinie technologii odlewania ciśnieniowego i pozwól nam pomóc Ci znaleźć odpowiednią maszynę. Przedstawimy Państwu indywidualną ofertę, która będzie w całości oparta na Państwa wymaganiach. Obok czystej sprzedaży maszyny może to być również remont maszyny lub poszczególnych podzespołów. Wspólnie z naszymi wieloletnimi partnerami oferujemy Państwu kompleksowe usługi logistyczne, montażowe i uruchomieniowe w celu pomyślnego włączenia maszyny do Państwa procesu produkcyjnego.

Sprawdzone kompetencje i kompleksowa obsługa

Doświadczeni pracownicy i efektywne zarządzanie projektami towarzyszą wszystkim projektom od przyjęcia zamówienia do ponownego uruchomienia. Czego jeszcze możesz od nas oczekiwać? Sprawna, osobista i przejrzysta współpraca. Wszystko przebiega zgodnie z planem, a Ty jako klient jesteś regularnie informowany o postępach w realizacji projektu!

Co przemawia za remontem:

  • Do 50% niższe koszty w porównaniu do nowego nabytku
  • Wyższa dostępność instalacji
  • Modernizacja do najnowszej technologii
  • Komponenty renomowanych producentów
  • Rozbudowa funkcjonalna
  • Optymalizacja procesów dzięki urządzeniom automatyzującym  

Remonty oferujemy w rozłożonych w czasie zakresach usług:

  • Test funkcjonalny
  • Remont części zamykającej
  • Remont częściowy
  • Remont generalny